20.11.11

CarrotSticks matemaatikamäng

CarrotSticks pakub võimalust 1.-5. klssi õpilastel lahendada matemaatikaülesandeid (liitmine, lahutamine, korrutamine, jagamine). Ülesandeid on võimalik lahendada üksinda või ka õpetaja poolt loodud virtuaalses klassiruumis. Õigesti lahendatud ülesannete eest saab porgandeid. Kui vastata valesti, siis annab keskkond tagasisidet, et mis võis olla valesti (inglise keeles). Keskkonnas on võimalik võistelda üksteisega kiiruse peale. Võitja saab 100 porgandit.

Virtuaalse klassiruumi loomiseks tuleb õpetajal vajutada ülevalt paremalt Classroom Setup. Seejärel tuleb õpetajale e-kiri koos juhistega, kuidas saaksid õpilased seda keskkonda kasutama hakata. Muuhulgas sisaldab kiri järgmist infot:

Your account has been set-up. When you access the program, have the students click on:

  • http://www.carrotsticks.com/digitiiger
  • Click "play now"
  • Then it will allow each student to create their log in and create a password
  • (I suggest: first initial / last name for both the log in and password)
  • Have Fun!!
Seega, kes tahavad proovida minu klassiruumis keskkonda katsetada, liituge keskkonnaga vajutades lingile: http://www.carrotsticks.com/digitiiger
Mõned piirangud: tasuta saab keskkonda kasutada kell 7.00-15.00. Kes soovib, et õpilased saaksid ka õhtul keskkonda kasutada, tuleb registreerumisel valida mõni teine ajavöönd:)

2 kommentaari:

Siret ütles ...

Ma näitasin seda keskkonda lastele u aasta tagasi, kui nad juba sügisel hakkasid küsima, et kas WorldMathDay harjutuskeskkond pole veel lahti :) Nüüd, kui vahel tunni lõpus vaba aega annan, lähevad meelsasti lahendama :)

Anonüümne ütles ...

I've read several good stuff here. Certainly price bookmarking for
revisiting. I wonder how much effort you set
to make the sort of excellent informative web site.