25.6.07

Iseseisev õppimine: StudyStack abil

StudyStack sisaldab mitmeid iseseisva õppimise vahendeid, mis aitavad erinevaid mõisteid või sõnu meelde jätta.
Kasutajal on võimalik sisestada mõistete (sõnade) paarid, mille põhjal loob keskkond erinevaid ülesandeid iseseisvaks õppimiseks. Samuti saab valida teiste kasutajate poolt loodud ülesandeid.
Näiteks võõrsõnade õppimiseks kasutatakse tihti meetodit, kus ühele poole on kirjutatud võõrsõna ja teisele poole emakeelne vaste. See meetod on keskkonnas realiseeritud Flashcards abil. Samuti on võimalik mõistete või sõnade paare vaadata tabelina, kus üks pool mõistetest on nähtamatu ning õppimise käigus on ennast võialik kontrollida. Maching abil saab mõisteid või sõnu vastavusse seada. Lisaks saab sisestatud sõnapaaridest koostada ülespoomismängu, ristsõna, tähemaatriksist sõnade otimise mängu või segipaisatud tähtedega sõnamängu.
Kõige põnevam on keskkonna juures see, et koostatud harjutusi on võimalik eksportida ka pihuarvutisse, mobiiltelefoni ja iPodi ning õppida kasvõi bussis koju sõites või rannal päevitades.
Hea vahend iseseisvaks õppimiseks või enesekontrolliks.

Kui kellelgi on võimalust koostatud ülesanded testida oma pihuarvuti, mobiili või iPodi peal, siis võib lahkelt anda tagasisidet ja lisada oma kommentaari.

Kommentaare ei ole: